Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki

w Nehrybce

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Wzorowa Łazienka
Email Drukuj PDF

 

12 grudnia 2014 r.

WYNIKI KONKURSU "WZOROWA ŁAZIENKA"

Udało się wygraliśmy!


Dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas dla nas i głosowali!!!

Nasza szkoła została zakwalifikowana do listy 100 wyróżnionych szkół na miejscu 77 z 377 w programie Wzorowa Łazienka. Otrzymaliśmy 2079 głosów. W związku z tym otrzymamy nagrodę dla szkoły przewidzianą w regulaminie konkursu. Bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim tym, którzy włożyli wysiłek w ten program.

DZIĘKUJEMY!!!

 


 

 

Mamy prośbę: jesteśmy małą szkołą angażującą się w projekt Wolontariatu Studenckiego, który promuje aktywne postawy społeczne i rozwija pasje. W związku z tym chcemy zapewnić studentom odpowiednie warunki mieszkaniowe
w naszej szkole, co może się udać w przypadku uczestnictwa w konkursie "Wzorowa łazienka" organizowanego przez Domestos.

Wystarczy że na nas zagłosujecie na www.wzorowalazienka.pl/galeria/326


a dzięki temu będziemy mogli się rozwijać i korzystać z łazienki naszych marzeń! DZIĘKUJEMY!

 

Uczniowie ZS w Nehrybce :)