XVII Powiatowa Olimpiada Sportowa „Igrzyska Radości – Zdrowiem Przyszłości”

30 października 2020r. w naszej szkole odbyła się XVII Powiatowa Olimpiada Sportowa „Igrzyska Radości – Zdrowiem Przyszłości”. W tym roku sytuacja w kraju nie pozwoliła na rywalizację ze szkołami. Nie mogliśmy zaprosić gości, musieliśmy zachować środki ostrożności, dlatego konkurencje sportowe dzieci odbywały się kolejno w każdej ze szkół. Biorą w niej udział nauczyciele zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Animatorów Pegagogiki Celestyna Freineta – Grupa Przemyśl wraz ze swoimi uczniami z klas I-III. Naszą szkołę reprezentowały klasy: 2 i 3 zajmując I miejsce- każda klasa w swojej grupie wiekowej. Uczniowie rywalizowali ze sobą w czterech konkurencjach: bieg sztafetowy, slalom między pachołkami, dodawanie skoków i rzuty do celu. Minimaraton przebiegał w kategorii chłopców i dziewcząt. Pogoda nie dopisała, impreza sportowa musiała się przenieść do sali gimnastycznej. Mimo to duch zdrowej rywalizacji i atmosfera zabawy dominowały. Złote medale, dyplomy dla uczestników i puchary dla szkoły zostały wręczone. W ramach działań TMTZ.