Dzień pluszowego misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Hasłem przewodnim tegorocznego Dnia Pluszowego Misia w naszym przedszkolu były słowa dobranocki ” Dzieci lubią misie- misie lubią dzieci”. Przedszkolaki rozpoczęły ten dzień od poznania historii powstania tego uroczego święta. Miały też okazję spotkać się z Misiem Uszatkiem. Wspólnie wykonały układ taneczny do piosenki pt. „Gumi Miś”. Następnie oglądały zapomniane już dzisiaj bajki, takie jak: Miś Coralgol czy Miś Yogi. Po tak intensywnym dniu misiowych zmagań wszystkie dzieci potrafiły odpowiedzieć na pytanie: Do czego potrzebny jest miś?
Jak to do czego DO KOCHANIA!
Serdecznie dziękujemy Misiowi, że przyjął nasze zaproszenie i zachowując wszelkie standardy bezpieczeństwa spędził z nami swoje urodziny. Już dzisiaj zapraszamy go do odwiedzenia nas w następnym roku.