3 edycja szkolnego konkursu Mam Talent

3 edycja szkolnego konkursu Mam Talent, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje już za nami. W tym roku nie zabrakło talentów recytatorskich, muzycznych, plastycznych i zręcznościowych. Każdy uczeń miał na szkolnej scenie swoje 5 minut sławy i mógł pokazać nieprzeciętny talent. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie i zasłużyli na gromkie brawa, którymi zostali nagrodzeni przez licznie zgromadzoną publiczność. Pierwsze miejsce w kategorii klas I-III i statuetkę zwycięzcy Mam Talent otrzymała Zuzanna Szczodrowska. W kategorii klas IV-VIII przyznano dwa równorzędne pierwsze miejsca. Statuetki Mam Talent otrzymali: Malwina Kuśnir i Mikołaj Chruścicki. Wyróżnienie otrzymał Michał Osieczko. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za udział i wspaniałą zabawę.