I Dzień Wiosny

Kochani, przed nami I Dzień Wiosny. Możemy wspólnie sprawić , że będzie to bardzo kolorowe i radosne święto. Zachęcamy wszystkich uczniów szkoły do przygotowania barwnych przebrań w których przyjdziecie w tym dniu do szkoły. Pamiętajcie, że liczy się pomysł i wyobraźnia. Może to być Pani Wiosna, Motyl, Pszczółka, a może Biedronka lub Bocian powracający z ciepłych krajów. Budząca się do życia przyroda daje wiele możliwości na interesujące przebranie. Pokażcie, że macie do siebie dystans, a wasza wyobraźnia nie ma żadnych granic. W następny poniedziałek tj. 21.03.2022 r. w kolorowym korowodzie przejdziemy na boisko „Jawor” w Nehrybce, gdzie zorganizowane zostanie ognisko i wspólne pieczenie kiełbasy. Zachęcamy wszystkich uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.