Rodzinny Dzień Sportu

Dnia 13.05.2022 r. w naszej szkole zorganizowano „Rodzinny Dzień Sportu”. Rano grupa starszych uczniów pod opieką nauczycieli i rodziców uczestniczyła w rajdzie rowerowym, a najmłodsi uczniowie na boisku szkolnym rywalizowali w zespołach klasowych. Po południu cała szkoła spotkała się, by w duchu sportowej walki jednoczyć się we wspólnych dążeniach i zmaganiach.
Wszyscy dzielnie walczyli podczas wielu konkurencji. Komisja sędziowska składająca się z nauczycieli, bacznie obserwowała wyścigi uczniów i rodziców.
Nasze stoisko gastronomiczne oferowało tego dnia zimne napoje, herbatę oraz zapiekanki, które przygotowały panie kucharki.
Na koniec dnia rozegrano mecz piłki nożnej między ojcami i synami. Puchar dla zwycięskiej drużyny wręczyła Pani Dyrektor.
Wszyscy uczestnicy zmagań sportowych zostali nagrodzeni medalami, a trzy najlepsze drużyny stanęły na podium i otrzymały puchary.
Podczas uroczystości panowała rodzinna, radosna atmosfera, pełna dopingu i dobrej zabawy.
Serdecznie dziękujemy tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.
– POSIR Przemyśl,
– Monika i Maciej Marczakiewicz,
– Rada Rodziców,
– Grono Pedagogiczne,
– Pracownicy Zespołu Szkół w Nehrybce,
To dzięki Wam mogliśmy sprawić przyjemność wszystkim dzieciom, a także przyczynić się do integracji naszej lokalnej społeczności.