Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Drodzy uczniowie!
Za Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń, przeżyć i osobistych sukcesów. Gratuluję Wam wszystkim! A szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dziękuję Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Dzisiaj również w sposób szczególny zwracam się do absolwentów naszej szkoły, którzy wchodzą w kolejny, jeszcze nieznany etap edukacji, ale jestem pewna, że są do niego dobrze przygotowani. Czas nauki w tej szkole pozwolił Wam zdobyć wiedzę, doświadczenie i … odwagę na dalszą drogę.
Drodzy Absolwenci!
Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach! Niechaj to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie. Życzę Wam wszystkim dalszych sukcesów w rozwijaniu wiedzy i myślę, że uczący w 8 klasie nauczyciele będą z Was dumni. Idźcie więc śmiało przez życie z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem. Powodzenia!
Szanowni Rodzice!
Chciałabym również Wam podziękować za współpracę, za wszelkie działania wspierające naszą szkołę, za zrozumienie i zaangażowanie. Wszystkim Rodzicom, na czele z Radą Rodziców szkoły, ogromnie dziękuję.
Dziękuję również Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw naszej młodzieży.
Wszystkim życzę udanych i bezpiecznych wakacji!
Małgorzata Rysak
Dyrektor Zespołu Szkół w Nehrybce