Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy.

Dzisiaj 30 osobowa grupa uczniów naszej szkoły i kilku mieszkańców Nehrybki udała się do Stalowej Woli wesprzeć w decydującym meczu absolwentkę naszej szkoły – Oliwię Domin. Inicjatorem i organizatorem wyjazdu był nauczyciel wychowania fizycznego i pierwszy trener Oliwii Domin – Pan Krzysztof Jędruch. Reprezentacja Polski kobiet U-19 rozgrywała od 5 kwietnia turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy. W pierwszym meczu Polki bezbramkowo zremisowały ze reprezentacją Szwajcarii. W drugim meczu wysoko Polki pokonały Czeszki 6:1. W decydującym o ewentualnym awansie meczu zmierzyły się z Serbkami. Po bardzo emocjonującym, pełnym dobrych akcji, walce do ostatniego gwizdka Polki uległy Serbkom 3:4. Do Mistrzostw Europy awansowały Czeszki, które w pierwszym meczu pokonały Serbki i dziś w rozgrywanym równolegle meczu wygrały z reprezentacją Szwajcarii. Nasza Oliwia zagrała we wszystkich trzech meczach prezentując się bardzo dobrze. Dziś też była jasnym punktem reprezentacji Polski. Jesteśmy pewni, że jeszcze wiele razy zobaczymy ją w drużynie reprezentacji z orłem na piersi.