Robot Photon w szkole

Niespodzianka!
Dzisiejszy dzień dla naszych przedszkolaków rozpoczął się od wizyty Pani Dyrektor, która przybyła do dzieci z tajemniczą paczką. Rozpakowywaniu pakunku towarzyszyły spore emocje, które osiągnęły najwyższy poziom po ujrzeniu Robota Photona. Warto wspomnieć, że Photon jest pierwszym na świecie interaktywnym robotem edukacyjnym, który rozwija się razem z dzieckiem, uczy logicznego myślenia, nowych technologii, podstaw programowania, szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwijania pamięci.
Robot został przyjęty przez uczniów z dużym entuzjazmem i ciekawością. Niestety dzisiaj mogliśmy tylko krótko przedstawić się swojemu nowemu koledze, ponieważ Photon dotarł do nas zupełnie rozładowany. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze zajęcia i jesteśmy przekonani, że dzięki takim nowoczesnym pomocom, kodowanie i programowanie okaże się świetną zabawą, a zajęcia zyskają na atrakcyjności.