Biznes kontra Smog

Zakończyliśmy cykl warsztatów online w ramach programu „Biznes kontra Smog”. Ostatnią klasą która została przeszkolona i dowiedziała się, jak ważne jest dbanie o środowisko i segregowanie śmieci była klasa VII. Cały projekt edukacyjny cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Mieli szansę dowiedzieć się: czym jest smog, dlaczego powstaje, jakie  zagrożenia niesie dla zdrowia i życia ludzi oraz co należy robić, aby móc oddychać czystszym powietrzem. Każda klasa otrzymała materiały edukacyjne i dyplom dla klasy. Pani Dyrektor otrzymała dyplom dla szkoły.

Dziękujemy za zorganizowanie zajęć przedstawicielom firmy Jacobs.

Więcej szczegółów na temat akcji można znaleźć pod linkiem: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/biznes-kontra-smog.html

Dbajmy o środowisko! Bądźmy edukatorami ekologicznymi! #BiznesKontraSmog