Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Nehrybce po dwóch miesiącach wakacji wrócili do szkoły. W poniedziałek, 4 września na boisku wielofunkcyjnym odbył się uroczysty apel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024. Uczniom najmłodszych klas towarzyszyli rodzice oraz wychowawcy. W tym dniu do grona społeczności szkolnej przyjęto nowych uczniów. Dobrych wyników w nauce i szczęśliwych wspomnień życzyła uczniom pani dyrektor Małgorzata Rysak-Kozyra:
„Życzę Wam, aby nadchodzący rok szkolny był wspaniałą, niepowtarzalną i niezapomnianą przygodą. Żebyście nie tylko zdobywali wiedzę, ale także doskonale bawili się w tej szkole. Żebyście nawiązywali nowe przyjaźnie i mieli możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Ponieważ dobrze znam tę szkołę i wielu wspaniałych nauczycieli, jestem pewna, że tak właśnie będzie.”
Po zakończeniu uroczystości obyły się tak długo wyczekiwane spotkania wychowawców klas z uczniami i rodzicami.