„Piknik Rodzinny”

W dniu 25 maja 2024 r. odbył się kolejny już „Piknik Rodzinny”. Od lat ta plenerowa impreza gromadzi dzieci i ich rodziców, a także sympatyków naszej szkoły. Tegoroczny festyn uświetnił swoją obecnością Wójt Gminy Przemyśl Pan Marek Wasiewicz.
Wszyscy zgromadzeni mogli oddać się wspólnym zabawom i skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. W programie zaplanowano: liczne działania artystyczne i sportowe, a także konkursy i rozgrywki. Najmłodsi uczestnicy bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach, jeździli konno, ścigali się na gokartach i uczestniczyli w sztuczkach prowadzonych przez Pana Magika, a także korzystali z oferty stoisk z artystycznym malowaniem twarzy, tatuaży, zaplataniem włosów i modelowaniem zwierząt z balonów. Dużym zainteresowaniem wszystkich uczestników festynu cieszyła się loteria fantowa. Na pikniku nie mogło zabraknąć prezentacji talentów uczniów naszej szkoły. Na część artystyczną poprowadzoną przez klasy I-III złożyły się piosenki i układy taneczne. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowali również uczniowie klas IV-VIII wykonując wspólnie popularny taniec „Belgijkę”. Pasjonujący pokaz zdobytych umiejętności wykonali uczniowie należący do Szkolnego Koła Samoobrony. Ich wyczyny wzbudziły ogromne zainteresowanie publiczności. Wszystkie występy zostały nagrodzone gorącymi brawami, co było największym wyróżnieniem dla małych artystów.
O wspólne biesiadowanie, które jest wpisane w istotę każdego pikniku zadbali przedstawiciel Rada Rodziców oraz pracownicy szkoły. Nie zabrakło pysznych ciast, grillowanej kiełbaski, hot- dogów i pysznych pizzerinek. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy. Wierzymy, że za rok piknik będzie równie udany!