Dzień Dziecka 2021

W ramach dzisiejszego święta uczniowie klasy VI, VII i VIII wybrali się na rajd pieszy na trasie: Nehrybka-Łuczyce-Rożubowice- Stanisławczyk-Nehrybka. Dzielni piechurzy po dotarciu do Łuczyc zwiedzili Cerkiew Grekokatolicką w Łuczycach, następnie wspięli się na Górę Łuczycką, gdzie zwiedzili jeden z dobrze zachowanych fortów Twierdzy Przemyśl . Ostatnim przystankiem było odwiedzenie Gospodarstwa Pasiecznego „Bieszczadzki Raj”, gdzie uczniowie mogli posmakować miodu prosto z plastra oraz poznać tajniki pracy pszczelarza.
Uczniowie bardzo dobrze wspólnie się bawili , a przede wszystkim mogli w ciekawy sposób spędzić czas z przyjaciółmi i kolegami po tak długiej rozłące.
Niestety zaplanowana trasa rajdu uległa zmianie, ale uczniowie wrócili z radością na teren szkoły, gdzie były przygotowane dla nich liczne atrakcje.