Wycieczka do Parku Trampolin w Rzeszowie

 
Wycieczkę rekreacyjno – integracyjną dla wszystkich uczniów naszej szkoły zorganizowały Panie: Edyta Norejko i Alicja Osiadły.
Po dotarciu na miejsce oczom dzieci ukazał się wielki obiekt wypełniony po brzegi trampolinami. Były również inne atrakcje: baseny z gąbkami, byk rodeo, ścianka do wspinaczki i wiele, wiele innych. Przed rozpoczęciem dwugodzinnego szaleństwa uczniowie musieli przystąpić do rozgrzewki prowadzonej przez profesjonalnego instruktora, aby rozgrzać mięśnie i tym samym zmniejszyć ryzyko kontuzji. Dzieci miały tyle energii, że po dwóch godzinach jeszcze były w stanie skakać i siłować się podczas sparingów na specjalnej belce, która wymagała dobrze rozwiniętego zmysłu równowagi.
Każdy tutaj znalazł coś dla dla siebie. Najważniejsze, że było dużo ruchu, śmiechu i dobrej zabawy.